Читати українськоюRead in English
м. Львів, вул. Угорська, 26
тел. (063) 537-0001
(098) 916-0001

День народження - лише раз на рік, і саме тому це завжди довгоочікувана подія, якої з нетерпінням чекає не тільки винуватець торжества, але і його гості! І повсякчас дуже важливо вибрати затишне місце для проведення Дня Народження. Основних критеріїв, як правило, три: бездоганна кухня, незабутня атмосфера в поєднанні з доступною ціновою політикою закладу.
Ресторан "Султан Палац" поєднує всі ці складові ідеального свята і запрошує Вас провести в нашому ресторані:
• День народження;
• ювілей;
• весілля;
• тематичну вечірку;
• зустріч однокласників або друзів;
• інші важливі події Вашого життя.

Кожен, хто відсвяткує свій День Народження в ресторані Султан Палац, неодмінно отримає масу позитивних емоцій і запам'ятає цю чудову подію на довгі роки, або, як мінімум, до наступних іменин. Зібравши близьких і друзів під нашим дахом, Ви зможете потішити себе смачними стравами української, європейської, азербажанської кухонь або замовити ексклюзивне банкетне меню; також ми організуємо імениннику фотосесію щоб зафіксувати найбільш значущі моменти урочистості.
 Друзі винуватця торжества зможуть допомогти у виборі тієї програми, яка напевно сподобається імениннику і зробити йому приємний і несподіваний сюрприз. Крім того, учасники заходу зможуть чудово допомогти в підготовці свята, а може, навіть зроблять і власний внесок в організацію – складуть меню святкового столу, візьмуть на себе винесення іменинного торта зі свічками, пофантазують з чепурним оформленням приміщення. У такому випадку проведення Дня Народження стане ще й відмінним способом згуртувати друзів іменинника і відкрити одне в одному нові, несподівані, таланти.

Запрошуємо Вас у ресторан "Султан Палац"! Смачна кухня, чудовий зал, приємна атмосфера та ввічливий персонал! Ми зробимо все,щоб Ви та Ваші гості залишились задоволеними цим днем!
Замовлення бенкету за телефонами:
тел. (063) 537-0001
        (098) 916-0001