Читати українськоюRead in English
м. Львів, вул. Угорська, 26
тел. (063) 537-0001
(098) 916-0001

У чому відмінність між святом і буднями? В першу чергу в тому, що цей день можна провести на власний розсуд, дозволити собі все те, що є недосяжним на протязі робочого тижня: відпочинок, сон, зустрічі з друзями і веселе застілля. І в чималій кількості!

Чим настрій і плани на 8 березня відрізняються від настрою і планів будь-якого іншого свята? Тим, що атмосфера цього вихідного дня і сам його сценарій вже визначені – тут керують весна , любов і жіноча краса.

Як оригінально відсвяткувати свято 8 березня? Який сюрприз чи несподіванку приготувати коханій дружині, матусі, сестрі, донечці, жінкам-колегам на роботі? Більшість чоловіків ламають голову щороку, вирішуючи ці каторжні завдання. Можна, звичайно, зателефонувати приятелям і знайомим з питанням, як і де святкувати 8 березня, можна також вивчити всі пропозиції розважальних ресурсів в інтернеті , витратити на це неймовірну кількість часу і все одно не бути впевненим, що це саме те, що треба .

Пропонуємо Вам безпрограшний варіант: завітайте до нас, в ресторан Султан Палац! І перетворіть «звичайне» жіноче свято 8 березня в справжню романтичну пригоду. Ласкаве весняне сонечко, природа, що пробуджується, усмішка та ласка коханої жінки додадуть Вам сил і натхнення для подальших дерзань. І ніякі перешкоди не завадять Вам насолодитись  романтикою, щирістю та умиротворінням.

Чому обрати саме нас? Поміркуйте:

- Кухня нашого ресторану знана величезним вибором класичних європейських та азербайжанських страв. Тому 

- У Вашому розпорядженні  парковка ;

- Східні танці наших танцівниць перенесуть Вас і вашу кохану у країни Сходу;

-  Подаруйте коханій відпочинок, розслаблення і задоволення. І в її очах Ви побачите вдячність, раювання і ніжність;​

 

- Про співвідношення ціни і якості не говорять тільки ледащі. Ми говорити не будемо - пропонуємо Вам самим переконатися в тому, що співвідношення ціни і якості в нас завжди на користь наших гостей, переглянувши сторінку з цінами . Тому що ми щиро вважаємо, що гості, що вшанували нас своєю присутністю, заслуговують тільки на все найкраще, бездоганне і якісне.