Читати українськоюRead in English
м. Львів, вул. Угорська, 26
тел. (063) 537-0001
(098) 916-0001

Заощаджуйте до 3000 грн!

Правила використання картки:

1.При замовленні страви (напою) та за наявності купону Ви отримуєте другу страву (напій) безкоштовно та за умови, що вартість другої страви (напою) не перевищує вартість оплачуваної страви (напою).

2. Акція діє за схемою: страва - за страву, напій - за напій. Акція не діє на бізнес - ланчі, бенкетне меню та на алкогольні напої при замовленні пляшки.

3. Акція діє на кальянну карту. При замовленні кальяну та за наявності купону Ви отримуєте знижку 50 % на рахунок за кальян.

4. Кількість купонів для використання за одне відвідування необмежена. В наявності карти 10 купонів.

5. Оскільки кількість місць у ресторані обмежена, прохання робити замовлення столиків завчасно і попереджати обслуговуючий персонал про наявність у Вас КАРТКИ в першу чергу.

6. Акція діє в ресторані "Султан Палац" за адресою: м. Львів, вул. Угорська, 26.

7. В останній тиждень акції ресторан не може гарантувати наявність вільних місць, тому купони на знижко рекомендовано використовувати рівномірно протягом усього терміну дії акції.

8. Ресторан "Султан Палац" залишає за собою право зміни у цінах.

9. Встановлені правила використання купонів є незмінними, акція є відокремленою та не комбінується з іншими акціями та знижками, які діють у зазначений період. При недотриманні перелічених правил дана КАРТА не буде дійсною.

 Термін дії карти ШАНОВАНОГО ГОСТЯ до 20.12.2015 р. (включно)