Читати українськоюRead in English
м. Львів, вул. Угорська, 26
тел. (063) 537-0001
(098) 916-0001

Ресторан "Султан Палац" - це бренд, що не потребує додаткової реклами. Азербайджанська кухня зберегла в собі стародавні тюркські рецепти і при цьому актуальна, багата  смаками і знаменита своїми автентичними інгредієнтами, яскравим представником яких є найдорожча спеція у світі - шафран. А коли гарна кухня поєднується з розкішним інтер'єром і високою якістю обслуговування - виходить ресторан, в який хочеться повертатися знову і знову.

"Султан Палац" - це великий ресторан, створений в кращих традиціях південної гостинності. Ми постаралися поєднати багатий східний колорит, класичний азербайджанський стиль і сучасний рівень комфорту, щоб кожен гість міг відчути себе шахом з арабських казок. Дизайнерські рішення ресторану включають ковку, живописні полотна, красивий дизайн.

Ресторан “Султан Палац” - це вогонь емоцій, музика серця, симфонія смаку і висока нота задоволення.

Ресторан справжньої гармонії та вишуканого смаку. Приєднатися до тисячолітньої культури Сходу Ви можете в нашому ресторані, який оформлений в дусі східної розкоші. Дерев*яні перегородки, декоративні колони, прикраси складними орнаментами ділять ресторан на європейський зал і арабський.

Меню ресторану засноване на рецептах класичної азербайджанської кухні. Це запашний плов, піті і долма, кебаб і шашлик. Ми доставляємо більшість інгридієнтів безпосередньо з Азербайджану і строго контролюємо якість продукції. До ваших послуг велика винна карта, різноманітні кальяни.

У ресторан входить банкетний зал. Жива музика, професійні вокалісти, східні танці від запальних танцівниць, зроблять ваше торжество по-справжньому веселим і яскравим.

Наших маленьких гостей чекають ігри та розваги.

Хош гельдініз! Ласкаво просимо!