Читати українськоюRead in English
м. Львів, вул. Угорська, 26
тел. (063) 537-0001
(098) 916-0001

Якщо йде мова про повне обслуговування, то подача напоїв і страв учасникам торжества здійснюється офіціантами. Тут не ставляться на стіл закуски, страви або напої. Подібна організація і проведення банкетів загальноприйнята при прийомі іноземних гостей, з приводу офіційних візитів, конференцій, міжнародних зустрічей тощо. Бездоганно, в урочистому стилі виконується сервіровка столу, елегантно оформлене меню прийнято розміщувати за пиріжковою тарілкою, а саме меню містить в собі найменування всіх поданих страв, закусок, напоїв, а також привід самого заходу. Проведення банкетів у Львові широко розповсюджено, і через це вже дещо банально. Саме тому проведення банкету в нашому ресторані «Султан Палац» дозволить уникнути буденності, привнісши в будь яке святкування родзинку.

Часткове обслуговування найбільш поширене, особливо якщо мова йде про весілля або сімейні свята. Коли постає питання - де відзначити весілля у Львові, обов'язково зверніться до професіоналів ресторану «Султан Палац». Наші фахівці прикрасять зал і територію комплексу текстилем, повітряними кулями, квітковими композиціями, втілять в життя будь-яку фантазію молодят. Прикрашається банкетний зал у Львові для весілля по – особливому урочисто й ошатно, щоб закохані назавжди запам'ятали цей знаменний день свого життя. 
 

Гостей розміщують переважно довільно, тільки для винуватців урочистості відводять місця в самому центрі столу. Згідно з правилами проведення банкетів, холодні страви і закуски виставляються за 30 хвилин до появи гостей, також ставляться вази з фруктами, напої, приладдя зі спеціями, а весь стіл прикрашається квітами.

Фуршет ж організовується в тих випадках, коли тривалість торжества відбувається в досить обмежений час, але при цьому кількість запрошених гостей передбачається вельми велика. Відрізняється фуршет і тим, що кожен займає будь-яке місце в залі, а також самостійно вибирає страви чи напої, що знаходяться на столах. Гість може піти у будь-який час - на фуршетах не потрібно чекати закінчення свята. Для проведення фуршету з приводу будь якого календарного свята, дня народження чи вінчання відмінно підійде наш банкетний зал у Львові в ресторані "Султан Палац".

При комбінованому банкеті може відбуватися 2 або 3 банкету, тільки для цього потрібно приміщення з 2 або 3 суміжними залами. Виглядати це може так: спочатку гості запрошуються на фуршет з напоями і холодними закусками, а потім, через 30-50 хвилин гості переходять в наступний зал, де офіціанти здійснять повне обслуговування. 

Для будь-якого із заходів розташування нашого комплексу дозволить додати до кожного свята особливе, неповторне відчуття.

Всі перераховані вище види банкетів з радістю проведе колектив ресторану «Султан Палац», забезпечивши висококласне обслуговування, а незрівнянно смачні страви від нашого шеф - кухаря потішать навіть найдосвідченіших гурманів.